Metin2 PVP Serverler l Private Serverler l Knight Private Serverler l :
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Metin2 PVP Serverler l Private Serverler l Knight Private Serverler l :

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş|

80 90 ve 120 Level Silahlarının Packi Ve İtem Protosu Ayarlaması Bana Ait 19/12/2010

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj

anorian
Üye
Üye

anorian

Reklam Alanı

80 90 ve 120 Level Silahlarının Packi Ve İtem Protosu Ayarlaması Bana Ait 19/12/2010 Vide
MesajKonu: 80 90 ve 120 Level Silahlarının Packi Ve İtem Protosu Ayarlaması Bana Ait 19/12/2010 80 90 ve 120 Level Silahlarının Packi Ve İtem Protosu Ayarlaması Bana Ait 19/12/2010 EmptyCuma Ara. 17, 2010 10:19 pm

önce içeriğinden bahsedeyim:

item proto ve pack tamamen türkçedir

item proto ve packta türkçe olmayan bazı yerler türkçeleştirilmiştir

giriş ekranı editlidir

sadece +9 silahları editlidir

tüm silahlar da +5 taş basılabilir

epic surada +4 taş +5 taş'a çevrilebilir

80 ve 90'a çevrilebilen silahların sıralamasını ve ataklarını kendime göre ayarladım

sizde hangi silahın hangisine çevrileceği konusunda kendinize göre sıralayıp ataklarını ayarlarsınız

silahların saldırı ve büyülü saldırı değerleri arasındaki oran 50 dir örneğin ilahi kılıcın saldırı değeri 400 450 büyülü saldırı değeri ise 300 350'dir

sadece packı veya item protoyu indirip kurarsanız silahların ataklarını ne tam şekliyle görebilirsiniz nede yazdığı değerde vurabilir

2 dosyayı da indirip kurmanız gerekir

80 90 ve 120 level silahların packi: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

pack'in item protosu: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

eğer bunları kendi pack'ina uygulamak isteyen olursa bu verdiğimi indirip locale_tr.epk dosyasını açarak item_proto ve item_list.txt'yi bunlarla değiştirsinler yanlız silahları görebilmeniz için item.epk-item.eix ve icon.epk-icon.eix dosyalarını metin2'nin pack dosyasına atmanız gerekir: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

NOT:Tasavvufi-Mt2 server'ının packi ve item protosudur.server ve bu dosyaların yapımı bana aittir
Reklam Alanı
YazarMesaj

80 90 ve 120 Level Silahlarının Packi Ve İtem Protosu Ayarlaması Bana Ait 19/12/2010

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası

Konu Etiketleri Etiketler
 Konu Linki Konu Linki
 Konu BBCode BBCode
 Konu HTML Kodu HTML Kodu